CREAZA SI REZOLVA PROBLEME DUPA EXPRESII.846LEI:2..40K:4..308L:3L..


Răspuns :

UN lapte costa 846 de lei. 40 de k costa 308 lei iar o smantana costa d etrei ori mai putin lei
 
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!


RO Questions: Alte intrebari