care este prima întrebare?? pentru igiena sălilor de clasă,o școală a investit 110 leipentru obiectele de igienizare.cu 65 de lei s-a cumpărat un aspirator, iar de restul 9 mături.câți lei costă o mătură?
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!