Penru 4acadele si 3 ciocolate mama a platit 20 de lei .In alta zi s cumparat 4acadele si 5 ciocolate si a platit 28. de lei .Cât costa o acadea ?dar o ciocolata ?
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!