Intrun magazin in descurs de trei zile sau vandut 11,64kg13,35kgsi18,42kg de alune care costa 16,5 lei kg. Calcolati in doua moduri suma incasata.
Va rogggg?
Dau coroana
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!