o lebenita de 4 kg si 2 kg de banane costa impreuna 30 de lei. O lebenita de 3 kg si 4 kg de banane costa in total 40 lei. Cat ar costa o lebenita de 6 kg jumate?
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!