un iaurt cu cereale costă 2 lei și 25 de bani Eugen și Mihaela consumă zilnic câte un iaurt mama lor cumpărată de iaurt cât să le ajungă timp de 5 zile si cu ce suma trebuie să plătească Găsește trei variante pentru a plati
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!