mama cumpara 6kg de rosii si 4kg mere cu 32 lei,iar bunica cumpara 7kg de rosii si 4 kg de mere platind 36lei...sa se afle cat costa 1kg de rosii si cat costa 1kg de mere
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!