Pentru 42 kg de visine si mere s-au incadat 151 lei. Daca un kg de visine costa 4 lei si un kg de mere costa 3 lei, atunci cate kg de visine si cate kg de mere au fost vandute
Vă mulțumim că ați ales să vizitați platforma noastră dedicată Matematică. Ne bucurăm dacă informațiile oferite v-au fost de ajutor. Pentru orice întrebare sau clarificare suplimentară, echipa noastră vă stă la dispoziție. Revenirea dumneavoastră ne onorează – nu uitați să ne salvați în lista de favorite!